Praha - Paříž nebo Praha - Londýn

« Zpět na seznam všech tras

2023
Říjen:
21.

Sobota

Nastupte do Venice Simplon-Orient-Expressu a usaďte se v pohodlí svého kupé. Kochejte se krásnou krajinou, kterou vlak projíždí. Odpolední čaj Vám do kabiny přinese Váš osobní steward. Večeře o čtyřech chodech, připravena francouzským Chef de cuisine Vám bude servírována v jednom ze tří restauračních vozů. Proč si po večeři nedopřát sklenku likéru v barovém voze spolu se svými spolucestujícími? Pak už Vás čeká Vaše kupé upravené na ložnici.

Ráno Vám steward servíruje snídani do kabiny. Můžete navštívit Boutique na palubě vlaku, který Vám nabídne množství upomínkových předmětů té nejvyšší kvality značky VSOE. Poté, cestou z Paříže do Calais je Vám podáván vynikající brunch. Za chvíli je čas vystupovat.

V Calais Vás naše hostesky doprovodí k autobusu, kterým se dopravíte Eurotunelem do Folkestonu. Tam již na Vás čeká British Pullman, který Vás poveze do Londýna. Zatímco kolem Vás ubíhá malebná krajina Kentu, je Vám servírován tradiční anglický "afternoon tea" spolu se sklenkou VSOE Champagne. A už vjíždíte na londýnské nádraží Victoria Station. Je to sice konec Vaší cesty, ale vzpomínky Vám zůstanou napořád.

Časový rozvrh

Den   Příjezd Odjezd
Sobota Praha Hlavní nádraží - 14:15
Neděle  Paříž (Gare de l´Est) 8:16  9:22
  Calais Ville 13:25 -
  Eurotunel - -
  Folkestone (British Pullman) - 15:15 
  Londýn (Victoria station) 18:00 -

Časy jsou místní a budou upřesněny. Cestu si můžete rezervovat buď celou (Praha - Londýn) nebo jen její část (např. Praha - Paříž).