Londýn - Paříž - Verona - Benátky

« Zpět na seznam všech tras

2023
Říjen:
8.
,
12.
,
22.
,
26.
,
30.

Listopad:
2.
,
9.
,
16.
,
23.

1. den

Nastupte do nablýskaných vozů British Pullmanu na nádraží Victoria Station v Londýně. Pochutnejte si na obědě o třech chodech spolu s vínem a sklenkou VSOE Champagne, zatímco kolem Vás ubíhá malebná krajina Kentu. Při příjezdu do Folkestonu již na Vás čekají hostesky, které Vás doprovodí k autobusu, kterým se dopravíte Eurotunelem do francouzského Calais.
Tam na Vás čekají nádherné vozy Wagon-Lits Venice Simplon-Orient-Expressu. Jen chvíli poté, co se zabydlíte ve své kabině, je čas se přichystat k večeři.Proč si nedat aperitiv v barovém voze a nezaposlouchat se do zvuků pianina ještě než se usadíte v jednom z překrásných restauračních vozů? Po bohaté večeři se možná budete chtít vrátit do barového vozu a pak už Vás bude očekávat Vaše kupé, přeměněné v útulnou ložničku.

2. den

Ráno Vám steward přinese snídani do kabiny. Z okna se můžete kochat pohledem na švýcarské Alpy .Dopoledne můžete strávit jak v pohodlí Vašeho kupé, tak nad šálkem kávy v barovém voze. Později si pochutnáte na obědě o třech chodech servírovaném v dalším z restauračních vozů. Odpoledne projíždíte nádhernou scenérií italských Dolomit. Odpolední čaj Vám do kabiny přinese Váš osobní steward. A k večeru vlak vjíždí do benátské laguny a na nádraží Santa Lucia.

Časový rozvrh

Den   Příjezd Odjezd
 1. den Londýn (Victoria station) - 11:20
  Folkestone 13:35 -
  Eurotunel - -
  Calais Ville - 17:10
  Paříž (Gare de l´Est) 21:17 21:57
2. den Buchs 7:30 8:10
  Innsbruck (Hauptbahnhof) 11:42 12:12
  Verona (nádraží Porta Nuova) 16:03 16:20
  Benátky (nádraží Santa Lucia) 17:46 -

Časy jsou místní a budou upřesněny. Cestu si můžete objednat buď celou (Londýn - Benátky) nebo jen její část (např. Paříž - Benátky).