Budapešť - Vídeň - Paříž - Londýn 2022

« Zpět na seznam všech tras

Sobota

Ráno nastupte do nádherných vozů Wagon-Lits Venice Simplon-Orient-Expressu a usaďte se ve své kabině. Vynikající brunch je podáván v krásném restauračním voze. Proč nenavštívit Boutique a nevybrat si souvenir z kolekce VSOE? Odpoledne Vám steward přinese do kabiny odpolední čaj. Večer pak Vás čeká skvělá večeře o čtyřech chodech připravená francouzskými šéfkuchaři. Zajděte si do barového vozu na sklenku brandy než půjdete spát.

Neděle

Ráno Vám steward servíruje snídani do kabiny a vlak zastavuje v Paříži. Cestující, kteří pokračují do Londýna mohou navštívit Boutique na palubě vlaku, který Vám nabídne množství upomínkových předmětů té nejvyšší kvality značky VSOE. Cestou z Paříže do Calais je Vám podáván vynikající brunch. Za chvíli je čas vystupovat.

V Calais Vás hostesky doprovodí k autobusu, kterým se dopravíte Eurotunelem do Folkestonu. Tam již na Vás čeká British Pullman, kterým pojedete do Londýna. Zatímco kolem Vás ubíha malebná krajina Kentu, je Vám servírován tradiční anglický "afternoon tea" spolu se sklenkou VSOE Champagne. A už vjíždíte na londýnské nádraží Victoria Station. Je to sice konec Vaší cesty, ale vzpomínky Vám zůstanou napořád.

Časový rozvrh

Den   Příjezd Odjezd
Sobota Budapešť (Nyugati station) - 8:45
  Vídeň (West Bahnhof) 13:01 14:04
Neděle Paříž (Gare de l´Est) 8:16 9:21
  Calais Ville 13:25 -
  Eurotunel - -
  Folkestone (British Pullman) - 14:40 
  Londýn (Victoria station) 18:00  -

Časy jsou místní a budou upřesněny. Cestu si můžete rezervovat buď celou (Budapešť - Londýn) nebo jen její část (např. Budapešť - Paříž).