Scottish Golf Tour

« Zpět na seznam všech tras

Popis cesty:

Den 1: Po poledni vyjíždíte z Edinburghu směrem na západ kolem Stirling a Gleneagles k Perthu.Cestou je podáván Afternoon Tea. Cestujete vysočinou Highland k Druimuachdar.
Pak cesta míří k severu kolem Kingussie a Aviemore v Cairngorms National Park a Inverness. Je podávána večeře.
Vlak přenocuje v Ardgay.

Den 2: Po snídani se vydáváte na severovýchod k Tain, kde golfisti vystoupí a zahrají si na Royal Dornoch Golf Club, nejseverněji položeném golfovém hřišti , patřícím k mistrovským hřištím Spojeného království. Leží na březích Dornoch Firth.
Ti, co golf nehrají, mohou navštívit zámek Dunrobin Castle a pak destilerii Dalmore Distillery.
Všichni večer nastoupí do vlaku v Tain, kde je podávána večeře a po ní následuje zábava ve Vyhlídkovém voze. Vlak míří na jihovýchod k Kyle of Lochalsh.

Den 3: Vlak míří k Inverness. Golfisti si zahrají na novém Castle Stuart Golf Links, které je hostitelem Scottish Open 2011-2013, s nádhernými výhledy na fjord Moray Firth.
Ti, co golf nehrají, vystoupí v Elgin a navštíví Johnston´s Cashmere Centre, pak jsou převezeni k zámku Ballindoch Castle.
Odpoledne se všichni vrátí do vlaku v Keith, kde můžete navštívit destilerii Strathisla Distillery. Poté je servírována večeře a následuje zábava ve Vyhlídkovém voze.

Den 4: Vlak odjíždí k jihovýchodu směrem na Aberdeen.
Golfisti vystoupí a zahrají si na mistrovském hřišti Cruden Bay Golf Club. Toto hřiště bylo otevřeno v roce 1899.
Ti, co golf nehrají , navštíví soukromé zahrady Pitmedden Gardens a po obědě budou mít prohlídku zámku Fyvie Castle.
V Aberdeenu všichni hosté nastoupí do vlaku, odjíždí směrem na jih přes Montrose a Arboath do Dundee, kde přenocují.
Po večeři následuje zábava ve Vyhlídkovém voze.

Den 5: Ráno vlak odjíždí k jihu přes Kingdom of Five, Firth of Forth a dopoledne přijedete do Edinburghu , kde Vaše cesta končí.