Belmond Road to Mandalay

Loď:

Road to Mandalay je luxusní říční loď , která se plaví po hlavním toku Myanmaru, řece Ayeyarwady. Během své cesty uvidíte momentky ze života na břehu této řeky, úchvatnou krajinu,při zastávkách navštívíte staré vesnice, potkáte mnichy v jejich žlutých hábitech a v neposlední řadě můžete obdivovat zlaté pagody.

Kajuty:

Loď má 5 kategorií kajut, které jsou rozmístěny ve dvou patrech. Má 4 Single Cabin, 4 Superior Cabin, 16 Deluxe Cabin, 18 State Cabin a exkluzivní Governor Suite.

Život na palubě:

Každý den je plný událostí, výletů, vynikajicího jídla a zábavy.Můžete se zúčastnit přednášek místních a mezinárodních lektorů, kurzů vaření barmských specialit nebo jen tak relaxovat na palubě.

Vyhlídková paluba:

Nejlepší místo, odkud můžete pozorovat okolní krajinu, opalovat se, zaplavat si v bazénu, dát si koktejl v baru.

Restaurace:

Snídaně a oběd jsou podávány formou bufetu na vyhlídkové palubě nebo v restauraci. Obědy jsou tématické – thajský, barmský, indonéský, čínský, indický nebo evropský. Večeře se podávají v restauraci a svým výběrem uspokojí každého labužníka.

Bar:

Ideální místo, kde se potkat se svými spolucestujícími, dát si koktejl před večeří , zaposlouchat se do zvuků piana.

Zábava:

Nejen pianista, ale množství místních umělců Vám spestří večer na lodi. Ať už to jsou tradiční barmské loutky, akrobaté a tanečníci. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o kultuře Myanmaru jsou připraveny přednášky našich expertů.

Wellness:

Vyberte si z naší nabídky masáží. Je zde i kadeřnictví a fitness.

Dress Code:

Vzhledem k uvolněné atmosféře doporučujeme přes den vhodné plážové oblečení a na večer neformální elegantní oblečení. Např. pánové mohou mít košili bez kravaty a sako.

Butik:

Obchůdky nabízejí velké množství výrobků tradičních a místních řemesel, jako jsou např. látky, šperky a mnoho dalších.

Nadpis na stránce Odjezdy: 

Trasy