Belmond Road to Mandalay

Loď:

Road to Mandalay je luxusní říční loď, která se plaví po hlavním toku Myanmaru, řece Ayeyarwady. Během své cesty uvidíte momentky ze života na břehu této řeky, úchvatnou krajinu, při zastávkách navštívíte staré vesnice, potkáte mnichy v jejich žlutých hábitech a v neposlední řadě můžete obdivovat zlaté pagody.

Kajuty:

Loď má 5 kategorií kajut, které jsou rozmístěny ve dvou patrech. Má 4 Single Cabin, 4 Superior Cabin, 16 Deluxe Cabin, 18 State Cabin a exkluzivní Governor Suite.

Život na palubě:

Každý den je plný událostí, výletů, vynikajicího jídla a zábavy.Můžete se zúčastnit přednášek místních a mezinárodních lektorů, kurzů vaření barmských specialit nebo jen tak relaxovat na palubě.

Vyhlídková paluba:

Nejlepší místo, odkud můžete pozorovat okolní krajinu, opalovat se, zaplavat si v bazénu, dát si koktejl v baru.

Restaurace:

Snídaně a oběd jsou podávány formou bufetu na vyhlídkové palubě nebo v restauraci. Obědy jsou tématické – thajský, barmský, indonéský, čínský, indický nebo evropský. Večeře se podávají v restauraci a svým výběrem uspokojí každého labužníka.

Bar:

Ideální místo, kde se potkat se svými spolucestujícími, dát si koktejl před večeří, zaposlouchat se do zvuků piana.

Zábava:

Nejen pianista, ale množství místních umělců Vám spestří večer na lodi. Ať už to jsou tradiční barmské loutky, akrobaté a tanečníci. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o kultuře Myanmaru, jsou připraveny přednášky našich expertů.

Wellness:

Vyberte si z naší nabídky masáží. Je zde i kadeřnictví a fitness.

Dress Code:

Vzhledem k uvolněné atmosféře doporučujeme přes den vhodné plážové oblečení a na večer neformální elegantní oblečení. Např. pánové mohou mít košili bez kravaty a sako.

Butik:

Obchůdky nabízejí velké množství výrobků tradičních a místních řemesel, jako jsou např. látky, šperky a mnoho dalších.