Belmond Orcaella

Loď:

Orcaella je krásná říční loď, která se plaví po dvou hlavních tocích Myanmaru, Chindwin a Ayeyarwady. Loď pojme pouze 50 cestujících a nabízí cestu od 7 až po 11 nocí. Velikost lodi umožňuje se dostat i do vzdálenějších tajemných koutů této oblasti.

Z panoramatických oken Vaší kabiny uvidíte momentky ze života na březích těchto důležitých řek.

Kajuty:

Na lodi je 25 prostorných kajut, všechny s výhledem na řeku. Tvoří je: dvě apartmá Balcony Suites, dva Junior Suites, 12 State Cabins a 9 Deluxe Cabin. Všechny kajuty mají své příslušenství.

Život na palubě:

Uživejte si klidu ve Vaší prostorné kajutě nebo si zajděte na vyhlídkovou palubu. Dejte si koktejl s novými přáteli nebo relaxujte ve spa.

Loď pojme jen malý počet klientů a proto je Vám věnována osobní pozornost personálu.

Vyhlídková paluba:

Se svou terasou na opalování , barem a bazénem je vyhlídková paluba středobodem lodi. Zde se taky konají koktejlové párty.

Restaurace:

Executive Chef Vám připraví vynikající jídla. Snídaně i oběd jsou podávány formou bufetu na vyhlídkové palubě nebo v restauraci.Obědy jsou tématické – thajský, burmský, indonéský, čínský, indický nebo evropský. Večer si můžete vybrat z mistních nebo západních specialit.

Wellness:

Vyberte si z naší spa nabídky a uvolňujících masáží. Je zde i velmi dobře vybavený fitness.

Zábava:

Naším hostům nabízíme více než jen plavbu lodí. Můžete se zúčastnit přednášek o životě v Barmě nebo o kulturních pamětihodnostech. Máme zde experty na historii i přírodu. A workshopy, na kterých se můžete aktivně podílet. Místní instruktor Vás pozve na kurzy jogy. Malá knihovna Vám nabídne výběr knih i her. Můžete se dívat na filmy, zprávy i sport – satelitní televizi máte v kabině.

Wi-fi je k dispozici v recepci , v hale a baru.

Dress Code:

Vzhledem k uvolněné atmosféře je oblečení na večer neformální, ale přesto elegantní.Během dne doporučujeme vhodné plážové oblečení.

Butik:

Obchůdky se nacházejí na horní palubě a nabízejí velké množství výrobků tradičních a místních řemesel, jako např. látky a šperky.

Doktor:

Na lodi je lékař přítomen neustále.

Nadpis na stránce Odjezdy: 

Trasy